Rychnów-Kolonia 11, 62-814 Blizanów
+48 62 751 04 82
biuro@chenczke-logistic.pl

Kariera

W związku z otwarciem nowej siedziby firmy poszukujemy kompetentnych kandydatów do pracy na stanowisku:

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Główne zadania:
• pozyskiwanie zleceń transportowych dla naszego taboru i podwykonawców,
• rozwój przydzielonego rynku,
• skuteczne nawiązywanie oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami oraz przewoźnikami,
• kompleksowa obsługa zleceń,
• dbanie o terminowość i wysoką jakość usług.

Profil kandydata:
• płynne opanowanie minimum jednego z języków obcych,
• doświadczenie zawodowe w pokrewnej dziedzinie,
• umiejętność budowania partnerskich relacji z klientami,
• umiejętność szybkiego podejmowania decyzji handlowych,
• umiejętności negocjacyjne,
• zaangażowanie w realizację zadań oraz nastawienie na osiąganie celów.

Oferujemy:
• zawodową stabilizację,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• samodzielne, odpowiedzialne stanowisko,
• indywidualną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej,
• możliwość nauki kolejnego języka obcego,
• motywacyjny system wynagrodzeń,
• niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, itp.),
• pracę w przyjaznej atmosferze w zespole ludzi z pasją.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres rekrutacja@chenczke-logistic.pl lub złożyć w siedzibie firmy w Rychnowie.

Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności na profilu FB https://www.facebook.com/chenczke.logistic

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY

Wymagania:
• minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów C+E w ruchu międzynarodowym
• karta kierowcy i komplet dokumentów niezbędnych do wykonywania zawodu kierowcy międzynarodowego
• aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie
• umowę o pracę
• pełne ubezpieczenie
• auto przypisane do kierowcy
• miłą atmosferę pracy
• motywacyjny i terminowy system wynagradzania

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres e-mail rekrutacja@chenczke-logistic.pl lub złożyć w siedzibie firmy w Rychnowie.
Informacje dotyczące tego stanowiska pod numerem telefonu po godz. 16.00 od poniedziałku do piątku, lub od 10.00 do 16.00 w soboty.