Rychnów-Kolonia 11, 62-814 Blizanów
+48 62 751 04 82
biuro@chenczke-logistic.pl

Magazyn

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów oferujemy szeroko pojęte usługi magazynowania i dystrybucji. Do dyspozycji oddajemy nowoczesne powierzchnie magazynowe przeznaczone do przechowywania różnego rodzaju towarów.

Dzieki rozbudowanej infrastrukturze, nowoczesnemu wyposażeniu oraz elastycznym procedurom jestesmy w stanie zagwarantować naszym klientom optymalne dla ich potrzeb usługi. Nasz magazyn znajduje się w korzystnej lokalizacji w sercu Polski, w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych. Dysponujemy 1200 m2 powierzchni magazynowej z przemysłową posadzką bezpyłową, kontrolowaną lub stałą temperaturą przechowywania oraz profesjonalnymi rozwiązaniami IT. Towary przechowujemy według życzeń klienta przez określony czas w zleconej temperaturze, oraz dostarczamy do miejsca przeznaczenia.

Oferujemy:

  • magazynowanie i składowanie towarów według ściśle okreslonych kryteriów
  • przeładunek i dystrybucję towarów na obszarze całej Unii Europejskiej
  • kompletowanie ładunków drobnicowych i ich dystrybucję do miejsc przeznaczenia
  • konfekcjonowanie i paletyzowanie towarów
  • kontrola jakościowa i ilościowa produktów
  • znakowanie i etykietowanie (etykiety termiczne i kody kreskowe)
  • magazynowanie towarów na paletach oraz towarów pakowanych niestandardowo
  • składowanie krótko i długo terminowe dostępne przez cały rok

Magazyn wyposażony jest w rampy załadowcze i plac manewrowy co pozwala na swobodny załadunek i rozładunek samochodów o ładowności do 24t, oraz znacznie usprawnia proces przeładunkowy. Nad prawidłowym przebiegiem procedur magazynowych czuwa doświadczona i wykwalifikowana kadra, która zapewnia profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Teren i budynek są strzeżone całodobowo, a bezpieczeństwo przechowywanych towarów zapewnia monitoring alarmowy oraz kompleksowy system ochrony.

Od wielu lat zajmujemy się przechowywaniem i dystrybucją pomidorów z rodzinnego gospodarstwa oraz transportem towarów wymagających kontrolowanej temperatury, dlatego wiemy jak ważne w biznesie jest sprawne zaplecze logistyczne i jesteśmy zdeterminowani by sprostać wszystkim Państwa wymaganiom. Codziennie dbamy o to, by przepływ towarów od dostawcy do klienta odbywał się najsprawniej jak to tylko możliwe, a czynności magazynowe przebiegały sprawnie i rzetelnie.